EcoVadis

 

 Ecovadis, çevre, etik, sürdürülebilir satın alma, çalışma ve insan hakları ve daha birçok konuda şirketlere sürdürülebilirlik derecelendirme hizmeti sunmaktadır.

Küresel tedarik zincirinde sürdürülebilirliğin sağlanması, şirketler için en önemli konulardan biri haline gelmiş durumdadır. Günümüzde büyük ve çok uluslu şirketler bu konuda değerlendirme hizmeti almak için EcoVadis’i tercih etmektedir. Şirketler, böylelikle kurumsal sosyal sorumluluk performanslarını görebilmekte ve bu konudaki en iyi uygulamaları faaliyetlerine entegre edebilmektedir. EcoVadis derecelendirmeleri sayesinde şirketler, finansal konuların yanında sürdürülebilirlik alanında da birbirleriyle yarışmaktadır.

 

EcoVadis Derecelendirmesi

EcoVadis şirketlere derecelendirme konusunda temel (basic), premium ve kurumsal (corporate) olmak üzere üç farklı abonelik planı sunmaktadır. Her bir seçenekte şirketlere farklı derecelendirme hizmetleri sunulmakta, farklı fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

 

EcoVadis Belgesi

EvoVadis, çevre, etik, çalışma ve insan hakları, sürdürülebilir satın alma konularında şirketlerin performanslarını değerlendirmekte ve gerekli kriterleri karşılayan şirketlere EcoVadis Belgesi vermektedir. Dünya genelinde 50 binin üzerindeki işletme, EcoVadis Belgesi ile daha şeffaf olabilmekte, yeniliği teşvik etmekte ve paydaşları nezdinde daha yüksek bir itibara sahip olabilmektedir. EcoVadis Belgesi alan kuruluşlar arasında otomotiv, kimya, enerji, gıda, elektronik ve daha birçok farklı sektörde faaliyet gösteren şirketler bulunmaktadır.

 

KAYIT FORMU

Susz 20'a katılmak için lütfen formu doldurun.